Sen İste Biz Satın Alırız !  Merhaba,

  VModz'un çalışma prensibi basittir, müşteri herhangi bir siteden(yurtdışı dahil) bir ürün satın almak istiyor ancak nasıl ödeyeceğini bilmiyorsa, parayı bize öder ve biz de bu ürünü müşteri için satın alırız.

  Sitemizden müşterilerimizin genel olarak satın almak istedikleri ürünler bulunuyor ancak eğer sizin satın almak istediğiniz ürün sitemizde yoksa, bizimle İletişim Sayfamız veya Facebook Sayfamız veya Skype Adresimiz veya Whatsapp yoluyla iletişim kurun.

  Satın almak istediğiniz ürünün linkini yollayın, size söylenen fiyatı bize aktarın ve biz de sizin için istediğiniz ürünü satın alalım.

  Satın almak istediğiniz şey ne olursa olsun, erişimi sınırlandırılmamış olan bir site ise size bu ödeme konusunda yardımcı olmaktan dolayı mutlu olacağız.

  Not : Bizler ürün üreticisi değiliz veya satın almak istediğiniz ürünün üreticisi ile bir bağımız yok bu nedenle sorun çıkmayacağından emin olduğunuz sitelerden satın alım gerçekleştirmemizi isteyin. Biz ücreti ödedikten sonra sorun yaşamanız durumunda iade yapılamaz.

  VModzNet

  02 Ağustos 2017   |   2 YorumBu Paylaşıma 2 Adet Yorum Yapıldı

Siz de Yorum Yapın

warfaceTR   |   03 Eylül 2017
benim için ödeme yaptıgınız için teşekkur ederım.

Gonzales   |   30 Ağustos 2017
Benim adıma almış olduğunuz oyun tarafıma ulaştı teşekkür ederim


X

Yorum Gönderguvenlik