VModzNet - Gaming Bootstrap 4 Template
Skip

Ücretsiz Hileler Gerçekten Bedava mı ?

Merhaba,

Bedava hile diye bir şey yoktur, parasını peşin ödemediğiniz hile vardır.

Yani bedava hile sandığınız şey sadece parasını peşin ödemeden alıp kullandığınız ve kullanırken parasını fazlasıyla ödediğiniz hilelerdir.

VModz bir hile satış platformu, dolayısıyla bedava hileleri kötülüyor diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Ancak bu kadar saf insanların böyle düşünmeye devam etmesini isterim.

Evet, bu şekilde düşünerek bedava hile kullanmaya ve aslında ücretli hile satın almaktan çok daha fazla para ödemeye devam edin.

Yukarıda bahsettiğim süper zeki arkadaşlardan ziyade , gerçekten akıl sahibi olanlar için bir sorum var.

NEDEN BEDAVA ?

Bu soruyu sormak lazım, bu hile neden bedava ?

Yani, bir insanın aylarca gece gündüz çalışarak yaptığı veya cracklediği bir hileyi tamamen Allah rızasını düşünerek 🙂 bedavaya dağıttığına mı inanıyorsunuz ?

Özellikle yaşadığımız şu zamanda biri size selam verse dahi acaba benden ne çıkarı var diye düşünürken aylarca süren emeğini sizi mutlu etmek için hiçe saydığına inanmak ne kadar akıllıca ?

Düşünmeyi sevmeyen bir toplum olduğumuz için sizi daha fazla yormicam. Düşünmeyin daha fazla, ben size direk açıklayayım.

Bedava hile diye bir şey yoktur !

Hile yapımcılarının tek amacı vardır o da para kazanmak. Kimisi bunu satarak doğrudan para kazanır kimisi bedavaya paylaşarak kullanan kişilerin bilgisayarı üzerinden para kazanır.

Yani ikisi de ücretlidir.

Biri sizin rızanızla temiz bir program sunar ve sadece hilenin satışından para kazanır, diğeri tüm bilgilerinizi ele geçirerek size hiç haberiniz olmayan şeyler yaptırarak para kazanır.

Hileyi bilgisayarınızda çalıştırdığınız andan itibaren bilgisayarınızda bir arka kapı açar ve bu hileyi üreten arkadaş bilgisayarınıza arkadan girer 🙂

Peki bedava hile ile bilgisayarınızda neler yapılır ? Bilgisayarınızdan nasıl para kazanılır ?

En basit haliyle bilgisayarınızda arkaplanda reklamlara tıklarak bilgisayarınız üzerinden para kazanır. Ancak bilgisayarınız üzerinde sınırsız yetkiye sahip olan biri bununla sınırlı kalmaz.

Yani bir bankaya zorla giren bir hırsız sadece 5-10 tl alıp çıkıp gider mi ? Mümkün olan her yoldan en büyük kazancı sağlamaya çalışır değil mi ?

Dolayısıyla reklamlara tıklatmak yetersizdir.

Öncelikle bilgisayarınızda her şeye erişirler. Ekranınızı tıpkı bir televizyon izler gibi izlerler. Bilgisayarda yaptığınız her şeyi görürler, kaydedebilirler ve bilgisayarınızı kontrol edebilirler.

Kameranızı açıp görüntü kaydı yaparlar, o görüntüde sizi zor duruma düşürecek bir şeyler varsa size şantaj yapabilirler.

Bilgisayarınızda her türlü dosyayı rahatlıkla kopyalayabilirler, silebilirler veya 1 tıklama ile harddiskinizi yakabilirler.

Tüm üyelikleriniz , şifreleriniz ve alışveriş yaparsanız kredi kartı bilgilerinizi kolaylıkla görüp ele geçirirler.

Değerli oyun hesaplarınızı çalarlar ve satarlar.

Bilgisayarınızı saldırılarda kullanırlar.

Evet , internet sitelerine saldırı satışı yapan yerler vardır. Bu kişiler o kullandığınız ücretsiz hileleri yapan veya crackleyip BEDAVAYA 🙂 dağıtan kişilerdir.

Biri gidip bir saldırı için onlara para öder ve onlar bu bedava hileleri kullanan binlerce kişinin bilgisayarından arkaplanda hedeflenen siteye saldırı düzenlerler.

Aynı anda binlerce hatta milyonlarca saldırı alan siteler çöker.

Yani bilgisayarınız paralı asker olur 🙂

Ve tüm ücretsiz hilelerin neredeyse tamamında bitcoin madenciliği virüsü bulunur.

Bilgisayarınızı bitcoin madenciliğinde kullanıp buradan da para kazanırlar.

Evet, VModz ücretli hileler sattığı için ücretsiz hileleri kötülüyor diye düşünüp bu hileleri kullanmaya devam edin.

Bu şekilde düşünenler haklılar 🙂 Ve umarım sürekli ücretsiz hile kullanırlar.

Bunu sadece ücretsiz hile ile yapmazlar, aynı riskler kötü sitelere giren kişiler için de geçerlidir.

Vaktinde The_Bekir lakaplı bir hacker bu sitelere yerleştirdiği bir virüs ile kendisine binlerce pcden oluşan bir ordu kurup oyunlara saldırılar düzenlemişti.

Bunu internetten araştırabilirsiniz.

Taktik Savaşları Hile

VModz.Net