VModzNet - Gaming Bootstrap 4 Template
Skip
  • Anasayfa
  • Gameloop Hileleri Nedir? - PUBG , COD , Apex Mobile Hile

Gameloop Mobile Oyun Hileleri

Gameloop nedir ?

Gameloop bir emülatördür. Aşağıda emülatörün ne olduğuna dair detaylı bilgi vericem zaten fakat kısaca telefon/tablet üzerinden oynayabileceğiniz PUBG Mobile , COD Mobile ve Apex Legends Mobile gibi oyunları bu emülatör sayesinde bilgisayarınız üzerinden oynayabilmenizi sağlayan bir taklitçi diyebiliriz.

Peki emülatör nedir ?

Emülatör bir cihazın başka bir cihazı taklik etmesidir. Yani Gameloop Emülatör android işletim sistemini taklit eden, bilgisayarınızda bir android cihazıymış gibi çalışarak normalde telefon/mobil cihazlar ile kullanılabilen uygulamaları windows işletim sistemi üzerinde kullanmanızı sağlayan bir yazılımdır. Yani bilgisayarınızı bir tablet veya akıllı telefon gibi göstererek bu cihazlar üzerinden oynanan mobile oyunları oynamanıza olanak sağlar. Bu emülatörler arasında ülkemizde en bilineni Gameloop Emülatördür. Önceleri Tencent emulator olarak anılırken sonrasında büyük bir güncelleme alarak gameloop emülatöre dönüşmüştür.

Hile Nedir ?

Hile basitçe anlatmak gerekirse bir kısayoldur. Hedefe ulaşmak için onlarca saat harcamanız ve sonunda elinizin boş kalmasını önleyen kestirme yollardır. Ulaşmaya çalıştığınız hedef için fazladan çalışmanıza gerek kalmadan, zamandan tasarruf ederek oyunlardan daha fazla zevk almanızı sağlar.

Gameloop Hilesi Nedir ?

Aslında gameloop hilesi diye bir şey yoktur. Gameloop üzerinden oynadığınız oyunlara ait hileler vardır. Normalde PUBG Mobile, Apex Mobile veya Call of Duty Mobile gibi oyunları yalnızca telefon veya tablet gibi android veya ios cihazlar üzerinden oynayabilirdiniz. Ancak Gameloop emülatör kullanarak bilgisayarınızı sanki bir akıllı cihazmış gibi kullanarak bu oyunları oynayabilirsiniz. Bu sayede bilgisayar üzerinden bu oyunlara enjekte edilebilen mobile oyun hilelerini kullanabilirsiniz.

PUBG Mobile Oyun Hileleri

PUBG Mobile Nedir ?

PUBG MOBILE'da en üst sıraya tırman ve dilediğin gibi ateş et. PUBG MOBILE, orijinal bir mobil battle royale oyunudur ve en iyi mobil nişancı oyunlarından biridir. Battle royale dünyasına yepyeni bir soluk getiren PUBG oyununun android ve ios cihazlar için tasarlanmış hali olan PUBG Mobile oyunu Gameloop başta olmak üzere emülatörler sayesinde bilgisayarlar üzerinden oynanabilir hale gelmiştir. PUBG dünya'nın en popüler hayatta kalma oyunlarından biridir ve burada amaç diğer oyunculara karşı üstünlük kurarken harita üzerindeki güvenli alanları takip ederek hayatta kalan son kişi olabilmektir.

PUBG Mobile Hilesi Nedir ?

PUBG Mobile hilesi size oyunda üstünlük kazandıracak birçok özelliğe sahip olan özel bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde düşmanlarınızın yerlerini, sağlık durumlarını, ekipmanlarını gibi birçok seyi yüzlerce metre öteden görebilir ve aimbot özelliği sayesinde otomatik olarak nişan alarak düşmanlarınızı kolayca öldürebilirsiniz. Piyasadaki en kaliteli PUBG Mobile hilesine ulaşmak için PUBG Mobile Hile linkine tıklayabilirsiniz.

COD Mobile Oyun Hileleri

Call of Duty Mobile Nedir ?

Günden güne büyüyen mobil oyun pazarında PUBG Mobile sonrası adından en çok söz ettiren bir diğer oyun ise COD Mobile oyunu oldu. Çıktığı ilk günlerde sadece belirli ülkelere açık olan oyun 1 ekim'den itibaren tüm ülkeler için erişilebilir hale geldi. Call of Duty serisine Black Ops 4 ile eklenen Battle Royale modu, Isolated haritasıyla beraber Call of Duty: Mobile’da mevcut. Son yıllarda bir hayli popüler olan “Season Pass” sistemi Call of Duty: Mobile’da “Savaş Bileti” (Battle Pass) ismiyle yer alıyor. İlk 100 seviye boyunca silah, sprey, kaplama, emote, kredi, Silah DP Kartı ve Savaş Bileti Sandığı gibi ödüller kazanmak mümkün. 100. seviyeden sonraki her seviyede ise sadece Savaş Bileti Sandığı kazanılıyor.

Call of Duty Mobile Hilesi Nedir ?

Call of Duty : Mobile hilesi'nde tıpkı diğer ürünlerde olduğu gibi aimbot ve wallhack özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler ile düşmana ait can, zırh, ekipman, mesafe gibi bilgileri görebilir ve konumunuzu bu bilgilere göre belirleyerek hayatta kalan son kişi olma yolunda büyük avantajlara sahip olabilirsiniz. Piyasadaki en kaliteli COD Mobile hilesine ulaşmak için COD Mobile Hile linkine tıklayabilirsiniz.

Apex Mobile Oyun Hileleri

Apex Legends Mobile Nedir ?

Apex Mobile, EA'in sevilen battle-royale oyunu Apex Legends'in akıllı cihazlar üzerinden oynanabilen mobil versiyonudur. Apex Mobile'in sunduğu bazı avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür.

Apex Mobile Hilesi Nedir ?

Tekrar etmek gibi olacak biliyorum :) Ancak Apex Mobile Hile tıpkı diğer oyunlarda olduğu gibi aimbot ve wallhack(esp) türü özellikler içeren üstün bir yazılımdır. Bu yazılım ile düşmanların yerlerini kolaylıkla görebilir ve otomatik nişan alma özelliği ile onları kolayca öldürebilirsiniz. Bu sayede her oyunda zafere giden bir kısayolunuz olur.

Apex Mobile Hiesi Var mı ?

Eğer bir oyun çıkmışsa ve popüler olmuşsa mutlaka bu oyuna ait hileler vardır ancak burada asıl soru şu; güvenilir hile var mı ? VModz olarak sizi her oyunda bu sorudan kurtardığımız Apex Mobil oyunu için de güvenle satın alabileceğiniz hileleri sitemizde bulunduruyoruz. Evet çok yeni bir oyun ancak vmodz'u vmodz yapan piyasaya liderlik etmesi değil mi zaten ? Apex Mobile Hilesi linkine tıklayarak güncel ve kaliteli apex legends mobile hilelerine ulaşabilirsiniz.

Apex Mobile Hile satın al

Apex Mobile Hile

COD Mobile Hile satın al

COD Mobile Hile

PUBG Mobile Hile satın al

PUBG Mobile Hile