VModzNet - Logo
Skip
  • Anasayfa
  • Aimbot Özelliği Nasıl Kullanılır ? ?

Aimbot Özelliği Nasıl Kullanılır ?


Aimbot normalde Vip Programın içerisinde bulunan ve sadece hedef alma işini sizin yerinize yapan 1 özelliğin adı iken artık Vip Programın tamamının adı haline gelmiştir. Daha detaylı bilgi için Aimbot Nedir? yazımızı okuyabilirsiniz.

Aimbot programı içerisinde rakibin bir çok özelliğini duvar arkasından görme , rakibe otomatik nişan alma, otomatik sıkma vs bir ton özellik vardır ancak sizlere her Aimbot rogramında bulunan başlıca özellikleri anlatmak istiyorum.

1 - Aimbot : Aimbot başta da belirttiğim gibi nişan alma işini sizin yerinize yapar. Tabi bunu ayarlamak için bir AimKey(aim tuşu) bir de Aim Bone(aim hedefi) seçmeniz gerekir.

Örneğin : Aim Key olarak "Alt" tuşunu seçtiniz. AimBone olarak Head(kafa) seçtiniz.

Alt tuşuna bastığınız zaman silah otomatik olarak rakibin AimBone de seçtiğiniz(kafa) kısmına kilitlenir ve siz sadece ateş edersiniz.

2 - Aim Assist ve Silent Aim : Aim tuşuna bastığınızda silahınız aniden rakibe kilitlenir ve dolayısıyla ekranda bir kayma olur ve sizi izleyenler aim kullandığınızı farkedebilirler. Ancak bu özellikler hiçbir kilitlenme olmadan sadece mermilerin hedefine gitmesini sağlar.

3 - Smooth Aim : Yukarıda belirttiğim keskin bir kayma yerine daha yavaş bir kayma ile kilitlenmeyi sağlar.

4 - Triggerbot : Bu özellik otomatik ateş etme özelliğidir. Silahınız ne zaman rakibin üzerine gelirse otomatik olarak ateş eder.

Aimbot özelliği silahı otomatik olarak rakibe kilitler, Triggerbot ise silah rakibe kilitlendiği gibi ateş eder. Dolayısıyla siz sadece Aim Tuşuna basarsınız ve silah hem kilitlenir hem de ateş eder.

Bazi programlarda Aim Key ve Triggerbot Key ayrı ayrı ayarlanmalıdır. Bu durumda her ikisine de aynı tuşu atayabilir veya farklı tuşlarla istediğinizi istediğiniz zaman çalıştırabilirsiniz.

5 - SkinHack : Son olarak bundan bahsedelim. SkinHack CsGo ve lol gibi skin satılan bazı oyunlara ait programlarda yer alan bir özelliktir ve eşyalarınızın görüntüsünü değiştirir. Bu değişiklik yalnızca sizin ekranınızda olur.

Biz mermiye yön veririz, sen sadece ATEŞ ET !

VModz.Net