Bizimle Çalışmak İster misin ? Bayimiz Ol !  Siz de sitemizde bulunan ürünleri satıp para kazanmak istiyorsanız bu iş düşündüğünüz kadar zor değil.

  Üç şekilde bayilik yapabilirsiniz.

  1 - Kendi siteniz , kendi sisteminiz ve müşterileriniz olsun !

  Kendinize ait bir websitesi/facebook sayfası/youtube kanalı açabilir ve buralardan müşterilere erişebilirsiniz.

  Müşteriniz parayı size öder ve siz bize %20 indirimli ödeme yaparsınız. Bizden üyeliği ve programı alıp müşterinize teslim edersiniz.

  Örnekle açıklayalım.

  Ahmet Bey size ulaştı ve PB Aimbot almak istedi. Ahmet Bey parayı(50 TL) sizin hesabınıza yatırır. Siz %20 indirimli olarak bizim hesabımıza parayı(40 TL) aktarırsınız. Bizden programı ve aimbot üyeliğini alır Ahmet Bey'e verirsiniz. 

  İsterseniz bizimle aynı fiyata satış yaparak %20 kazanç elde edersiniz , isterseniz siz kendi fiyatınızı kendiniz belirleyip daha fazla kazanabilirsiniz.

   

  2 - Websitesi açmadan müşterileri bize yönlendirin.

  Websiteniz veya banka hesabınız yoksa oyun içerisinde reklam yaparak veya facebook üzerinden müşterilere ulaşıp , müşterileri vmodz.net'e yönlendirip satın almalarını sağlarsınız.

  Müşteri satın aldığında bize bilgi verirsiniz ve biz bu satın almadan kazandığımız paranın %20'sini size öderiz.

   

  Her iki şekilde sitemizdeki tüm ürünleri %20 indirimli olarak alıp/satabilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Bizler sitemizde müşterilere destek olacak bayiler aramıyoruz, dolayısıyla vmodz.net'te yetkili olmayacaksınız.


  3 - Bizimle hiç iletişim kurmadan alım satım yapın

  Eğer ben indirim istemiyorum size para göndermekle almakla uğraşamam diyorsanız o zaman sitemizden normal bir müşteri gibi satın alabilir üzerine kar ekleyip kendi müşterilerinize satabilirsiniz.

  Bu açıklamalara rağmen bize "Nasıl yapacağım" şeklinde soru yöneltenler direk reddedilecektir. Okuduğunu anlamayan veya hiç okumayan kişilerle beraber çalışamayız.

  Bol kazançlar..