İptal ve İade Şartları  VModz.Net olarak herhangi bir program/yazılım veya ürün üretimi yapmamaktayız.

  Satın aldığınız ürünler sizin için sizin adınıza üreticisine ödeme yapılarak alınan ve üretici adına size teslim edilen ürünlerdir.

  Doğabilecek sorunlar karşısında iptal ve iade hükmüne ürünün üreticisi karar vermektedir. Üreticinin iade yapmaması durumunda aracılık faaliyeti yürüten VModz.Net iade yapamayacaktır.

  Satın aldığınız içeriklerin güncellemeleri üreticiler tarafından yapılmaktadır, bu bizim dışımızda , bizimle ilgili olmayan ve etkimizin bulunmadığı bir durumdur.

  Üretici üretir , üretici günceller.

  Güncellemelerin ne kadar süre içerisinde gerçekleştirilebileceği ve güncellemenin kesin olarak yapılıp yapılamayacağı net olarak bilenemeyecek olan durumlardır.

  Bu durumda üreticinin güncelleme yapamaması veya üretimi bırakması gibi aksi durumlarda, ücretiniz üretici tarafından bize iade edilmediğinden herhangi bir ücret iadesi söz konusu olamayacaktır.

  Türkiye Cumhuriyeti Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre yönetmelik, anında ifa edilen hizmetlere cayma hakkı tanımamıştır. Örneğin, anında indirilip kullanılan yazılım ve programlarda, anında indirilebilen müzik yada videolarda, sipariş üzerine özel olarak hazırlanan ürünlerde, son kullanma tarihi geçebilecek mallarda, paketi açılmış kaset, CD ve benzeri veri depolama aygıtlarında, e-gazete ve e-kitap gönderilmesi durumunda tüketici hiçbir şekilde cayma hakkını kullanıp ürünü iade ederek parasını isteyemeyecektir.