Ücretsiz Hile ve Aimbotlar Neden Zararlıdır ?  Merhaba,

  Ücretsiz hile ve aimbot programları içerisinde bir çok virüs barındırır.

  Bu virüslerin bazıları kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslara gönderirken bazıları pcnizi sizin bilginiz dışında kullanarak virüs sahiplerinin pcnizden faydalanmasını sağlar.

  Bir kaç örnekle açıklayalım;

  Hile kullanılan Online oyunların kaynağına inelim ve Knight Online'dan bahsedelim. Knight Online Koxp ilk çıktığı zamanlarda(2006) milyonlarca insan hiç düşünmeden indirip kullandı ve herkesin ağzından o klasik cümle dökülmeye başladı. 

  Eyvah ! Soyuldum...

  Hiç kimse hiçbir zaman hiçbir çıkar gözetmeden saatlerce, günlerce, aylarca uğraşarak yaptığı hileyi ücretsiz olarak paylaşmaz !

  O sizden ücretini fazlasıyla tahsil ederken siz bedavaya kullandığınızı zannedersiniz.

  Karşılığında ya aylarca emek verdiğiniz karakterleriniz çalınır , ya kredi kartı bilgileriniz ele geçirilir , veya bilgisayarınız sizin hiç haberiniz yokken reklamlara tıklar veya sanal saldırılarda kullanılır ve hiç haberiniz olmadan suç işlemiş olursunuz.

  Eğer bu size imkansız geliyorsa The_Bekir'in bir zamanlar yaptığı bir virüsle 60.000 pc'lik bir ordu kurup saldırılar düzenlediğinden haberdar değilsiniz demektir :)

  Bilgisayarınızda çince yazılı programlar bulursunuz ve bir türlü kaldıramazsınız, eğer ücretsiz hile kullandıysanız eminim bu size tanıdık gelmiştir :)

  Ucuz etin yahnisi pek olursa ücretsiz etin yahnisini siz düşünün..