Yasal Sorumluluk  Paylaşılmış/verilmiş bilgilerin hiçbirinin yararlı veya bütünleyici olduğunu garanti edemeyiz.

  Paylaşılan konu ve içeriklerinden site yönetimi ve yetkilileri sorumlu değildir.

  Bu sitenin hiçbir program/yazılım üretimi bulunmamaktadır.

  Bu sitenin faaliyeti sadece satın alma talebinde bulunan kişi ile satın almak istediği ürünün üreticisi arasında aracılık yapmaktır ve satın alınmak istenen ürünün lisanslı ve tescilli olup olmadığının tarafımızca kontrol edilmesi mümkün değildir.

  Bu site sadece Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından erişimi sınırlandırılmamış ve herkesçe erişilebilen sitelerden , satın alma talebinde bulunan kişinin istediği ürüne ulaşması hususunda satın alma talebinde bulunan kişiye ödeme sisteminde yardımcı olarak faaliyet göstermektedir.

  VModz'un çalışma prensibi basittir, müşteri herhangi bir siteden(yurtdışı dahil) bir ürün satın almak istiyor ancak nasıl ödeyeceğini bilmiyorsa, parayı bize öder ve biz de bu ürünü müşteri için satın alırız.

  Bu nedenle yapılan tüm paylaşımlar "ürün üreticisinin" bizzat kendisinin sorumluluğunda olup site yönetiminin paylaşılan içeriklerden dolayı sorumlu tutulamayacağını, içeriğin yasal ve lisansı olup olmadığı tarafımızca tespit edilemeyeceğinden ve site içeriği sadece satın alınarak kullanılabilir olduğundan satın almayı kabul etmeniz durumunda sorumluluğun size ait olacağını kabul etmiş olursunuz.

  Not : Bizler ürün üreticisi değiliz veya satın almak istediğiniz ürünün üreticisi ile bir bağımız yok bu nedenle sorun çıkmayacağından emin olduğunuz sitelerden satın alım gerçekleştirmemizi isteyin. Biz ücreti ödedikten sonra sorun yaşamanız durumunda iade yapılamaz.

  Telekomünikasyon İletişim Başkanlığınca erişime kapatılma kararı alınmamış olan sitelerin içeriği, bu içeriğin ilgili oyun sunucuları, içeriğin türü ve oyun içerisindeki faaliyetleri tarafımızca kontrol edilememektedir. İçerikler ile ilgili herhangi bir yasal itiraz olması durumunda  iletişim bölümünden veya sitede bulunan telefon numarası aracılığı ile bildirilmelidir. Bu bildiri resmi olarak tarafımıza "yazılı şekilde" iletildiğinde içerik siteden 72 saat içerisinde kaldırılacaktır.

  Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir.

  Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; sitemizin "İletişim" kısmından bize ulaşabilirler.

  Buradan ulaştırılan talep ve şikayetler Hukuk Müşaviri’miz tarafından incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

  Ayrıca Telekomünikasyon İletişim Başkanlığınca bu site faaliyetleri içerisinde yer alan herhangi bir üretici sitenin erişiminin sınırlandırılması halinde, bu üretici ile ilgili sitede bulunan içerikler uyarı yapılması durumunda kaldırılacaktır.