VModzNet - Gaming Bootstrap 4 Template
Skip

VModz Şikayet - Şikayet Var VModzNet

Merhaba,

Öncelikle her şeyden önce BURAYA tıklayarak sitemizde tıpkı şikayetvar sitesinde olduğu gibi eleştirmek/karalamak maksadıyla konu açan birine diğer müşterilerin nasıl karşılık verdiğini okumanızı, daha sonra yazının devamını okumanızı rica ediyorum. Bu sayede ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız.

VModz hakkında şikayet var sitesinde açılan şikayetleri incelediğimizde bir çoğunun asılsız , bazılarının ise vmodz ile hiçbir ilgisi olmayan şikayetler olduğunu görüyoruz.

Bunların geneli rakiplerimiz tarafından sitemiz hakkında araştırma yapan insanları sitemizden alışveriş yapmak konusunda tereddüte düşürmek amacıyla açılan yalan yanlış şikayetlerdir.

Bu konu ile ilgili şikayetvar ile görüştüğümüzde herkesin istediği her şey hakkında şikayet oluşturma hakkının olduğunu ve bunun doğru olup olmadığının şikayetvar tarafından tespitinin mümkün olmadığını söylüyorlar.

Yani diyorlar ki , evet biri gelip vmodz beni dolandırdı diye şikayet açılabilir. Bize, vmodz'a bir ödeme yaptığına dair kanıt göstermesine gerek yok.

Bazı şikayetler ise doğru, ancak bunun vmodz ile ilgisi yok veya çözüm için bizimle iletişime geçilmeden oluşturulmuş şikayetler.

Örneğin bir müşterimiz ürün satın almış, kendisine verilen anlatımda en başta yer alan bilgiyi görmezden gelmiş, çok basit olan adımı uygulamadığı için program çalışmamış.

Bizden yardım isteseydi kendisine hemen "şu adımı gözden kaçırmışsınız, uygulayın sorun kalmaz" şeklinde bilgi verebilirdik.

Ancak direk olarak şikayetvar'a satın aldığım ürün çalışmadı şeklinde şikayet oluşturmayı tercih etmiş.

Bu yaşadığı sorunun çözümüne hiçbir katkı sağlamadı.

Hem boşa para ödemiş oldu, satın aldığı ürünü kullanamadı hem de VModz ile ilgili kötü bir izlenime sebep oldu.

Veya bir diğer müşterimiz VModz'da yer alan bir ürünün ana üreticisi ile tartıştığı için hesabını banlatmış ve bu konuda vmodzun bu sorunu çözmesini isteyip şikayetvar'a şikayet oluşturmuş.

VModz hakkındaki şikayetlerin ya asılsız ya da müşteriden kaynaklandığını söylememiz mümkün.

Tüm bunlarla beraber bizler de insanız ve tabi ki hata yapabiliriz. Ancak hiçbir zaman bilerek , kasıtlı olarak müşterilerimizi mağdur etmeyiz.

Eğer yaşadığınız sorunla ilgili çözüm bizim elimizdeyse bunun için size her türlü desteği sunarız.

VModz - Şikayet Var

VModz Güvenilir mi ?

VModz.Net