VModzNet - Gaming Bootstrap 4 Template
Skip

VModz Şikayet - Şikayet Var VModzNet

Merhaba,

Öncelikle her şeyden önce BURAYA tıklayarak sitemizde tıpkı şikayetvar sitesinde olduğu gibi eleştirmek/karalamak maksadıyla konu açan birine diğer müşterilerin nasıl karşılık verdiğini okumanızı, daha sonra yazının devamını okumanızı rica ediyorum. Bu sayede ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız.

VModz hakkında şikayet var sitesinde açılan şikayetleri incelediğimizde bir çoğunun asılsız , bazılarının ise vmodz ile hiçbir ilgisi olmayan şikayetler olduğunu görüyoruz. Bunların geneli rakiplerimiz tarafından sitemiz hakkında araştırma yapan insanları sitemizden alışveriş yapmak konusunda tereddüte düşürmek amacıyla açılan yalan yanlış şikayetlerdir. Bu konu ile ilgili şikayetvar ile görüştüğümüzde herkesin istediği her şey hakkında şikayet oluşturma hakkının olduğunu ve bunun doğru olup olmadığının şikayetvar tarafından tespitinin mümkün olmadığını söylüyorlar. Yani diyorlar ki , evet biri gelip vmodz beni dolandırdı diye şikayet açılabilir. Bize, vmodz'a bir ödeme yaptığına dair kanıt göstermesine gerek yok.

Bazı şikayetler ise doğru, ancak bunun vmodz ile ilgisi yok veya çözüm için bizimle iletişime geçilmeden oluşturulmuş şikayetler. Örneğin bir müşterimiz ürün satın almış, kendisine verilen anlatımda en başta yer alan bilgiyi görmezden gelmiş, çok basit olan adımı uygulamadığı için program çalışmamış. Bizden yardım isteseydi kendisine hemen "şu adımı gözden kaçırmışsınız" şeklinde bilgi verebilirdik. Ancak direkt olarak şikayetvar'a satın aldığım ürün çalışmadı şeklinde şikayet oluşturmayı tercih etmiş. Bu yaşadığı sorunun çözümüne hiçbir katkı sağlamadı. Hem satın aldığı ürünü kullanamadı hem de VModz ile ilgili kötü bir izlenime sebep oldu.

Sizler de çok iyi bilirsiniz ki bizim insanımız bazen parasıyla eziyet etmekten çok hoşlanır. Para ödediği için her sözü söylemeye, her istediğini yapmaya hakkı var zanneder. VModz olarak bu konuda duruşumuz yıllardır hep aynı ve çok net. Bizler paranın ürün satıl almak için ödendiğini dolayısıyla bizi satın almış gibi davranılmaması gerektiğini düşünüyoruz. Yani "bana yardım edeceksin!", "mecbursun!", "para ödedim bana bakmak zorundasın!" gibi cümleleri hoş karşılamıyoruz. Bu tür davranışlar sergileyen kişileri siteden uzaklaştırırız, dolayısıyla bu kişilerin şikayet açması da doğal ancak bir haksızlık.

VModz hakkındaki şikayetlerin çoğunun ya asılsız ya da müşteriden kaynaklandığını ve müşterinin çözüm için uğraşmadan ve bizimle iletişim kurmadan şikayet oluşturduğunu söylememiz mümkün. Tüm bunlarla beraber bizler de insanız ve tabi ki hata yapabiliriz. Ancak hiçbir zaman bilerek , kasıtlı olarak müşterilerimizi mağdur etmeyiz.

Ayrıca şunu da unutmamak gerekir, Dünya'nın en büyük şirketleri ve en harika ürünleri hakkında dahi yüzlerce hatta binlerce şikayet konusu oluşturulmuş. Apple, Samsung, Arçelik, Vestel vs. vs. Dolayısıyla çoğu yalan yanlış olsa dahi mutlaka doğruluk payı olan ancak bizimle iletişime geçilmeden oluşturulmuş bazı şikayetler olması normaldir. Hiçbir zaman %100 memnun bir kitle elde edilemez. Unutmamak gerekirki her türden insan profili var ve herkesin farklı farklı huyları ve düşünceleri var. Dolayısıyla vmodz gibi 13 yıllık bir site hakkında birkaç şikayet olması gayet doğal bir durumdur. Sitede gerçekleşen işlem sayısına bakıldığında şikayet oluşturan kişi sayısı binde 1 bile değildir.

Eğer yaşadığınız sorunla ilgili çözüm bizim elimizdeyse bunun için size her türlü desteği sunarız.

VModz - Şikayet Var

VModz Güvenilir mi ?

VModz.Net