Infestation: New ZNASIL SATIN ALINIR ?

Fark ettiğiniz gibi ürün fiyatı 0 yani bu ürünü direk satın almanızı istemiyoruz çünkü detayları okumadan satın alıp mağdur olan müşterilerimiz oluyor. Satın almak isteyenler aşağıdaki detayları dikkatle okumalılar.

DİKKAT ! AŞAĞIDAKİ DETAYLAR HAYATİ ÖNEME SAHİPTİR

Bu ürün iwantcheats.net'in (IWC) ürünüdür.

IWC'de Türkiye için uygun ödeme yöntemleri bulunmadığından VModzNet "yalnızca ve yalnızca" sizin adınıza komisyonlu ödeme yaparak hizmet verecektir.

Ürünün güncel olup olmadığını , ban sorunu olup olmadığını , nasıl kullanılacağını IWC üzerinden bizzat kendiniz kontrol etmelisiniz.

Ödeme yaptıktan sonra  IWC Forum'a kayıt olup bize IWC üyelik bilgilerinizi ödeme bildirimi alanındaki not kısmından göndermelisiniz. Biz bu üyelik ile giriş yaparak sizin için IWC'den satın alma işlemini gerçekleştireceğiz.

Sorunsuz kullanmak için IWC tarafından hazırlanmış olan ingilizce anlatımları dikkatli kontrol edip eksiksiz uygulamalısınız.

Bu ürünle ilgili doğabilecek tüm sorunlarla bizzat kendiniz ilgileneceksiniz ve VModzNet'in bu konuda hiçbir sorumluluğu bulunmayacaktır.

Destek talebiniz olması halinde IWC Forumdan destek talebinde bulunmanız gerekecektir.

IWC ile herhangi bir anlaşmamız ve IWC'de herhangi bir yetkimiz bulunmamaktadır.

VModzNet sizin adınıza ödeme yapmak dışında bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

Bu ürün yalnızca müşteriler genel olarak IWC'den satın almamızı talep ettiği için sitemize eklenmiştir. Eğer farklı bir yerden temin etmemizi isterseniz canlı destek ile görüşebilirsiniz.

Hiçbir koşulda iade edilemez.

SATIN ALMANIZ HALİNDE YUKARIDAKİ KOŞULLARI OKUYUP KABUL ETTİĞİNİZ VARSAYILIR.

Programın tanıtımı ve özellikleri için TIKLAYIN

 


YUKARIDAKİ BİLGİLERİ OKUDUM KABUL EDİYORUM - NASIL SATIN ALIRIM ?

Satın almak için yukarıdan Sepete Ekle'ye basın ve "Banka Havalesi ile Öde" butonuna basarak size uygun alan banka hesabına ücreti yatırıp forumdan ödeme bildirimi yapın.


 Yatırmanız gereken tutar : 120 TLIWC dışında bir yerden mi satın alalım ? Hay hay !

Eğer benim satın almak istediğin farklı bir yer var bana o siteden satın alır mısınız derseniz tabi ki alırız. Bunun için bize canlı destekten veya Whatsapp'tan ulaşın.