VModzNet - Güncel Hile Satın Al
Skip

Cod Mobil Hile Satın Al

Call of Duty Mobile Hile Satın Al - Gameloop (Tencent) Emilator İçindir !
COD Mobil Hile Satın Al

COD Mobil DS Hack

Oyunun Kısa Tarihçesi

Call of Duty: Mobile, TiMi Studios tarafından geliştirilen ve Android ve iOS için Activision tarafından yayınlanan, ücretsiz oynanan bir FPS oyunudur. 1 Ekim 2019'da küresel olarak yayınlandı. İlk olarak 2019 Mart'ında ilan edildi. Kapalı beta ilk olarak Avustralya ve Kanada'da yayınlandı. İki oyun içi para biriminin yanı sıra bir savaş geçişi var. Oyun, yayınlanmasından sonraki üç gün içinde 35 milyondan fazla indirme aldı ve 2 milyon ABD doları gelir elde etti. Bir hafta sonra, oyun 100 milyon indirmeyi aştı ve 18 milyon ABD doları gelir elde etti, böylece tarihteki en büyük mobil oyun lansmanı oldu.

Call of Duty Mobile Hilesi

Call Of Duty Mobile veya kısa adıyla Cod Mobil olarak bilinen oyun henüz yeni olmasına rağmen çok büyük bir ilgi ile karşılandı ve oyun dünyası Cod Mobil Hile Satın Al veya Call of Duty Mobile Hile Satın Al şeklinde aramalara başladı.

Türkiye'nin en kaliteli hile satış sitesi olan VModz müşterilerin bu yöndeki ihtiyaçlarını karşılamak adına üreticiler ile irtibata geçerek Call of Duty Mobile hilesini Türk müşterilere ulaştırmayı başardı.

Cod Mobile Hilesi de oyunun kendisi gibi henüz yeni ve halen geliştirilmeye devam etmekte dolayısıyla bu hilelerde yazan özellikler zaman içerisinde çok daha fazla artmış olacak ve satın alan müşterilerden herhangi bir extra ücret talep edilmesi söz konusu olmayacaktır.

Ücretli Cod Mobile hilesini VModz kalitesiyle kullanabilirsiniz.